Otázky a odpovede

Ak máte nejaké otázky, rád ich zodpoviem.

V každom prípade je však pri akýchkoľvek problémoch treba navštíviť lekára!

Prosím o uvedenie Vášho e-mailu v kontaktných informáciách aby som mohol odpovedať.

 1. navstivila som vasu amb. ked ste zastupovali pani doktorku,ste vyborny odbornik a

  mate spravanie na vysokej urovni.

 2. Stránka je pekná. Veľmi oceňujem tento typ služby pre pacientky.
  Želám veľa úspechov v každodennej práci.
  ______________________________________________________
  Ďakujem , MUDr.Kováčik

 3. Navštívila som Vašu stránku a musím vás pochváliť,veľmi sa mi páči.Keby to mal každý gynekolog,bolo by super.Vlastne nie len gynekolog,ale každý lekár.Posielala som aj otázku v poradni,tak som zvedavá či Ván príde.Zajtra si zavoláme.S pozdravom,Zdenka

 4. Som pacientkou pána doktorka Kováčika už niekoľko rokov. Jeho profesionalita, ale najmä ľudský prístup je jedinečný. Odborník akých je v našej republike málo. Ani jediný krát za celé roky som nepomyslela na zmenu ambulancie. Želám pánovi doktorovi a jeho milej sestričke veľa spokojných pacientiek do ďalších rokov.

 5. Aj ja sa musím pripojiť k pochvalám. Stránka je veľmi pekne a prehľadne urobená. Hneď sa dajú nájsť potrebné informácie. Nemusí si človek brať voľno z práce a potom zistiť, že lekár dnes neordinuje. Tiež sa mi páči vaša ambulancia a to, že ju máte kvalitne vybavenú. Naozaj množstvo vecí sa dá vybaviť priamo u vás a nemusí človek behať po celom meste. Držím Vám palce a veľa spokojných a usmiatych pacientiek.

 6. Som u Pána doktora 6.rokov.Nedávno som porodila druhú dcérku,som nadmieru spokojná s Pánom doktorom Kováčikom.Je velmi príjemný,vie poradit,porozprávat sa.Moj názor je že doktori v nemocnici sa mu nemožu rovnat ani len zdaleka.Za všetko mu Dakujem,hlavne za správanie počas obidvoch tehotenstiev.Dakujem

 7. Navštívila som aj vašu stránku ale aj vašu ordináciu po prvý krát. Som naozaj milo prekvapená, že vôbec ešte existujú taký lekári na úrovni. Odporučila mi vás moja priateľka nakoľko som nebola spokojná s postupom svojho lekára v Banskej Štiavnici. Nedá sa to ani porovnať. Naozaj jednanie na vysokej úrovni. Bola som príjemne šokovaná s prístupom a odborným vyšetrením ale aj vašou stránkou. Želám vám veľa úspechov v práci.

 8. Som chora a doktorka mi predpisala Zinnat. Mozem ho uzivat? Bojim sa o babätko.
  jana.rakocyova at gmail.com
  ————————————————————–
  Zinnat môzete užívať. MUDr. Kováčik

 9. Navštevujem ordináciu p. MUDr. Miroslava Kováčika už viac ako 20 rokov. Za celé tie roky je pán doktor veľmi milý , príjemný a ľudský človek nielen ku mne, ale aj k ostatným pacientkam. Má vysoko profesionálny prístup a správanie na vysokej úrovni.
  Za všetko, čo pre mňa urobil mu patrí moje veľké poďakovanie.
  Bronislava Grekčová

Vaša otázka